فراموش کردن رمز عبور !

  موبایل و زندگی

موبایل اسلحه‌ای با فشنگ‌های الکترو مغناطیسی

 

سردرد بی‌موقع، بی‌خوابی، بی‌حوصلگی، پراکندگی ذهن، عقب ماندگی ذهنی،‌ ضعیف شدن قدرت کلام، عدم اعتماد به نفس خشکی چشم و آب دهان، ناباروری، تومورهای مغزی، بیماری‌های گوارشی، تغییر در نظم هورمون‌ها، پیری زودرس، سفیدی موها، بی‌نظمی در ضربان قلب، انزوا و تحلیل شخصیتی از مضرات شناخته شده و تأیید شده محققان دانشگاهی در ارتباط با  امواج الکترو مغناطیسی موبایل به شمار می‌آید.

مدت زمانی از سردرد‌های بی‌موقع، پریدن از خواب و بی‌حوصلگی رنج می‌بردم هر دکتری یه دارویی می‌داد و مؤثر نبود تا اینکه یکی از دوستانم بهم پیشنهاد داد موبایلت را در هنگام خواب در اتاق خواب قرارنده و سعی کن در مکالمه‌هایت کمتر از موبایل استفاده کنی به توصیه‌اش گوش دادم موبایلم را به اتاق خواب نبردم و کمتر از آن در مکالمه‌هایم استفاده کردم نتیجه‌اش باور کردنی نبود از همان شب اول متوجه بهبودی و تغییر شدم. 

مشکلات بی‌خوابی، عدم تمرکز، بی حوصلگی، عدم اعتماد به نفس و تمرکز امروزه گریبان‌گر بسیاری از افراد جامعه می‌باشد. که دلیل آن ساطع شدن اشعه الکترومغناطیسی  از موبایل است. 

دردها و کاستی‌ها در انسان‌ها تبدیل به عادت می‌شود و انسان متوجه نمی‌شود که چه بلایی بر سرش می‌آید. اگر برای مدتی این اسلحه الکترومغناطیسی را کنار بگذاریم و یا استفاده از آن را کاهش دهیم شاهد سرحالی و سرخوشی خواهیم بود که تا به حال از آن غافل بودیم. 


چند نکته جهت مراقبت در برابر اشعه‌های مغناطیسی موبایل:

 • در زمان تماس و انتظار برقراری ارتباط با مخاطب، گوشی را بر روی گوش خود قرار نــدهید و با نگاه نمودن بر روی صفحه موبایل و برقراری کامل و پاسخگویی مخاطب موبایل را بر روی گوش خود قرار دهید.

 • سعی نمایید حدالامکان از تلفن‌های ثابت استفاده نمایید و در مکان‌های که امکان استفاده از تلفن ثابت نمی‌باشد از موبایل خود استفاده نمایید.

 • موبایل را از خود دور نگه دارید و آن را نزدیک پنجره قرار دهید.

 • موبایل را در جیب خود نگه ندارید چرا که امواج موبایل باعث ناباروری می‌شود.

 • در زمان خواب موبایل را از اتاق خواب خود دور نگه دارید و بهتر اینکه موبایل را در حالت Airplane MODE قرار دهید.

 • در زمان‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی در گشت و گذار هستید و مدت زیادی موبایل در دستان شما می‌باشد  و به آن خیره شده‌اید  بیشترین آسیب امواج شما را تهدید می‌نماید شاید با خود فکر نمایید در حال تماس و حرف زدن نیستید ولی امواج الکترو مغانطیسی برای حفظ خود با شبکه در حال فعالیت می‌باشند بهتر اینکه موبایل خود را در حالت AIRMODE  قرار داده و از اینترنت WFI برای استفاده از بازی‌ها و اپلیکشن‌های مورد نظر استفاده نمایید.

 • در زمان رانندگی موبایل را در میان پاهای خود و یا جیب‌تان نگذارید سعی نمایید کمی دور و نزدیک به پنجره‌های ماشین قرار دهید.

 • در مکان‌های که تلفن ثابت می‌باشد موبایل خود را بر روی آن دایورت نمایید.

 • مکالمه‌های خود را کاهش دهید.

 • سعی نمایید از اسپیکر و یا هند‌فری استفاده نمایید و کمتر موبایل را بر روی گوش خود قرار دهید اگر از هندفری استفاده می‌نمایید موبایل را در جیب خود قرار ندهید 

 • همچنین از گذاشتن موبایل در جیب پیراهن و کت که به قلب نزدیک می‌باشد خودداری نمایید.