فراموش کردن رمز عبور !

  در باره ما

با اس ام اس آذران رسانه ای مستقل داشته باشید!  
   

با پیشرفت روزافزون فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی ، تلفن همراه نیز جهش چشمگیری داشته و صرفا به عنوان ابزار مکالمه مورد بهره برداری قرار نمی گیرد . بلکه با تکیه برسرویس های ارزش افزوده به ارائه خدمات بی شماری پرداخته و پاسخگوی بسیاری از نیازهای اطلاعاتی شده است .
ما نیز در راستای ماموریت خود مبنی بر اشاعه کاربرد فناوری اطلاعات ، در یکی از اصلی ترین حوزه های فعالیت و با بهرمندی از برترین شاخص های جهانی، در ارائه سرویس های پیام دهی، با ارائه سامانه اس ام اس آذران گام بلندی در تحقق این امر پیمودیم.

*  ارائه خدمات تخصصی ارسال پیامک مبتنی بر وب

*  بانك مشاغل و معرفي مشاغل

   
 
 
 
 
 

 

 
:: جایگاه صنعت پیامک
 
طبق آمارهای موجود، در حال حاضر استفاده از پيامک (SMS) يکی از محبوب‌ترين راه‌حل‌های مختلف ارسال و دريافت اطلاعات در جهان است به طوری که هم ‌اکنون حدود ۷۴ درصد از کاربران تلفن همراه، يعنی در حدود دو ميليارد و چهارصد ميليون کاربر در نقاط مختلف جهان ، از پيامک برای ارسال و دريافت پيغام‌های متنی خود استفاده می‌کنند. حيات پيامک با قالب امروزی ، از سال ۱۹۸۵ به عنوان بخشی از سری استانداردهای مخابراتی GSM آغاز شد و تا پايان سال ۲۰۰۶ ميلادی، ارزش ساليانه‌ی صنايع و کسب و کار‌های وابسته به پيامک در جهان ، به هشتاد و يک ميليارد دلار رسيد . هزينه‌ی ارسال هر پيامک در جهان هم اکنون به طور ميانگين ۰/۱۱ دلار آمريکا برآورد می‌شود .

امروزه پيامک ، ديگر تنها ابزاری برای ارسال و دريافت پيغام‌های متنی ميان کاربران تلفن‌ همراه محسوب نمی‌شود و موارد استفاده‌ی بسيار متنوعی برای آن تعريف شده ‌است. در کشور ما علاوه بر ارسال پيامک انبوه ، با اهدافی نظير تبليغات و يا اطلاع‌رسانی گسترده ، خدمات ارزش افزوده‌ی متنوعی بر اساس پيامک ارائه می‌شود .

 
:: معرفی وب سایت اس ام اس آذران
 

هدف از تاسیس این وب سایت ورود به زمینه تبلیغاتی جدید و روز دنیا ، در عین حال گسترش هرچه تمام تر آن در بهره گیری از تکنولوژی مدرن و روز که همانا ارسال پیامک های ( اس ام اس ) تبلیغاتی با استفاده از فناوری اینترنت بوده است. این سامانه  با همکاری شرکت کاویان کهن کیش فعالیت خود را تحت وب و دنیای مجازی شروع کرده. وطبق فعالیت وارتباط با انواع وب سایتها ارائه دهنده خدمات ارسال پیامک انبوه پشتوانه وتجربه ای سه ساله در این زمینه دارد و از سال 1392 با راه اندازی این سایت فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده است.

 
 
:: گوشه ای از قابلیت های ارائه شده